Gminne Igrzyska Dzieci w mini koszykówce

10 stycznia odbyły się w Czudcu gminne zawody w mini koszykówce chłopców. Świetnie zaprezentowali się nasi chłopcy, którzy wywalczyli II miejsce.

W reprezentacji naszej szkoły grali: Paweł Półchłopek, Kamil Wałach, Jakub Drąg, Grzegorz Musiałek, Jakub Złotek, Bartosz Musiałek, Patryk Górka, Konrad Pytko, Karol Nieroda i Zakhar Zalevskyi.

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA DZIECI

26 września 2017 r. w Rzeszowie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyce. W Igrzyskach uczestniczyli najlepsi lekkoatleci klas VI i młodsi z całego województwa podkarpackiego (po wcześniejszych eliminacjach gminnych i powiatowych). Wśród rywalizujących młodych sportowców była również reprezentantka naszej szkoły, uczennica klasy V - Julia Kęsy, która startowała w skoku w dal. Julia uplasowała się na bardzo dobrym 18 miejscu z wynikiem 3,84. Brawo!

prev next

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI

20 września w Strzyżowie odbyły się powiatowe zawody w lekkiej atletyce z udziałem najlepszych zawodników całego powiatu. Naszą szkołę reprezentowali : Julia Kęsy (skok w dal), Kamila Kulińska (bieg na 60 m), Grzegorz Musiałek (bieg na 60 m) i Jakub Złotek (skok w dal). Wszystkim należą się słowa uznania za bardzo dobre wyniki. Julia Kęsy zajmując II miejsce w skoku w dal zakwalifikowała się do zawodów wojewódzkich.

GMINNE IGRZYSKA DZIECI

Świetnie spisali się nasi młodzi lekkoatleci podczas Gminnych Igrzysk Dzieci, które odbyły się 15 września na obiektach naszej szkoły.

Czworo naszych uczniów zakwalifikowało się do zawodów powiatowych: Julia Kęsy ( I miejsce w skoku w dal), Grzegorz Musiałek ( I miejsce w biegu na 60 m), Jakub Złotek ( I miejsce w skoku w dal) i Kamila Kulińska ( II miejsce w biegu na 60m).

W zawodach startowało 18 uczniów naszej szkoły:

Bieg na 60 m: Kamila Kulińska, Klaudia Szczepan, Karolina Pytko, Grzegorz Musiałek, Konrad Pytko i Patryk Pytko.

Skok w dal: Julia Kęsy, Anna Nieroda, Kinga Marciniec, Jakub Złotek, Paweł Półchłopek i Kamil Wałach.

Rzut piłeczką palantową: Wiktoria Cielak, Kamila Koszarska, Karolina Górka, Bartosz Musiałek, Zakhar Zalevsky i Sebastian Noga.

Brawo dla wszystkich!

prev next