Gminne Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym drużynowo
5 lutego w Nowej Wsi odbyły się gminne ID w tenisie stołowym drużynowo. Drużyna naszych dziewcząt w składzie: Maja Puczkowska, Kamila Koszarska i Klaudia Szczepan zajęła III miejsce, zaś drużna chłopców w składzie: Bartosz Musiałek, Zakhar Zalevskyi i Jakub Złotek - IV.

Powiatowe Igrzyska dzieci w koszykówce dziewcząt
 IV miejsce zajęły nasze dziewczęta podczas powiatowych zawodów w koszykówce.
Skład drużyny: Anna Nieroda, Julia Kęsy, Kinga Marciniec, Kamila Kulińska, Kamila Koszarska, Daria Noga, Maja Puczkowska, Karolina Górka, Klaudia Szczepan, Kinga Kut i Karolina Kulińska. Brawo dziewczęta za świetną grę i serce do walki

Gminne Igrzyska Dzieci w koszykówce chłopców
24 stycznia 2019 r. w Czudcu odbyły się Gminne ID w koszykówce chłopców. Nasi chłopcy po dramatycznym półfinale zajęli III miejsce (minimum szczęścia zabrakło do I miejsca). Skład naszej drużyny: Grzegorz Musiałek, Jakub Złotek, Szymon Charchut, Patryk Machowski, Bartosz Musiałek, Patryk Noga, Konrad Pytko, Karol Nieroda, Marcin Pazdan, Filip Fąfara i Adam Stanek.

Gminne Igrzyska Dzieci
23 stycznia 2019 r. w Czudcu odbyły się gminne zawody w koszykówce dziewcząt. Nasze zawodniczki (Anna Nieroda, Julia Kęsy, Kinga Marciniec, Górka Karolina, Kamila Koszarska, Kamila Kulińska, Daria Noga, Maja Puczkowska, Kinga Kut, Klaudia Szczepan i Karolina Kulińska) zajęły I miejsce i zakwalifikowały się do zawodów na szczeblu powiatowym.

Gminne Igrzyska Dzieci w drużynowych biegach przełajowych
4 października nasza szkoła była organizatorem i gospodarzem gminnych zawodów w drużynowych biegach przełajowych. Zarówno dziewczęta kl. III-IV jak i kl. V-VI uplasowały się na II miejscu. Chłopcy kl. III-IV zajęli I miejsce, zaś chłopcy kl. V-VI - IV miejsce. Indywidualnie Marcin Pazdan zajął I miejsce, Adam Stanek II miejsce, Kamila Koszarska II miejsce i Magdalena Hejniak III miejsce.

Powiatowe Igrzyska Dzieci

20 września w Strzyżowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci, w których wystartowali nasi uczniowie: Kamila Koszarska w biegu na 600 m, Jakub Złotek w skoku w dal i Szymon Charchut również w skoku w dal. Pomimo dobrej postawy nie udało się zdobyć miejsc medalowych. Ze względu na kontuzję nie mógł wystartować faworyt biegu na 60 m - Grzegorz Musiałek.

Gminne Igrzyska Dzieci w LA

Gminne Igrzyska Dzieci. Brawo nasi młodzi sportowcy Karolina Górka, Magdalena Hejniak, Kamila Koszarska, Kamila Kulińska, Anna Nieroda,Daria Noga, Karolina PytkoKlaudia Szczepan, Szymon Charchut, Kacper Kamiński, Bartosz Musiałek, Grzegorz Musiałek, Karol Nieroda, Marcin Pazdan, Konrad Pytko, Zakhar Zalevskyi , Jakub Złotek. Wszyscy spisali się bardzo dobrze. Kamila Koszarska (III miejsce w biegu na 600 m), Grzegorz Musiałek (I miejsce w biegu na 60 m), Jakub Złotek (I miejsce w skoku w dal) i Szymon Charchut (II miejsce w skoku w dal) - zakwalifikowali się do zawodów powiatowych.