Gminne Igrzyska Dzieci w drużynowych biegach przełajowych
4 października nasza szkoła była organizatorem i gospodarzem gminnych zawodów w drużynowych biegach przełajowych. Zarówno dziewczęta kl. III-IV jak i kl. V-VI uplasowały się na II miejscu. Chłopcy kl. III-IV zajęli I miejsce, zaś chłopcy kl. V-VI - IV miejsce. Indywidualnie Marcin Pazdan zajął I miejsce, Adam Stanek II miejsce, Kamila Koszarska II miejsce i Magdalena Hejniak III miejsce.

Powiatowe Igrzyska Dzieci

20 września w Strzyżowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci, w których wystartowali nasi uczniowie: Kamila Koszarska w biegu na 600 m, Jakub Złotek w skoku w dal i Szymon Charchut również w skoku w dal. Pomimo dobrej postawy nie udało się zdobyć miejsc medalowych. Ze względu na kontuzję nie mógł wystartować faworyt biegu na 60 m - Grzegorz Musiałek.

Gminne Igrzyska Dzieci w LA

Gminne Igrzyska Dzieci. Brawo nasi młodzi sportowcy Karolina Górka, Magdalena Hejniak, Kamila Koszarska, Kamila Kulińska, Anna Nieroda,Daria Noga, Karolina PytkoKlaudia Szczepan, Szymon Charchut, Kacper Kamiński, Bartosz Musiałek, Grzegorz Musiałek, Karol Nieroda, Marcin Pazdan, Konrad Pytko, Zakhar Zalevskyi , Jakub Złotek. Wszyscy spisali się bardzo dobrze. Kamila Koszarska (III miejsce w biegu na 600 m), Grzegorz Musiałek (I miejsce w biegu na 60 m), Jakub Złotek (I miejsce w skoku w dal) i Szymon Charchut (II miejsce w skoku w dal) - zakwalifikowali się do zawodów powiatowych.