Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowo

11 grudnia w Gogołowie odbyły się powiatowe IMS w tenisie stołowym drużynowo. Nasza reprezentacja w składzie: Konrad Przygoda, Kamil Górka i Joachim Jeż zajęła III miejsce. W zawodach uczestniczyło po dwie najlepsze drużyny z każdej gminy powiatu strzyżowskiego.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowo

30 listopada, podobnie jak dwa dni wcześniej, byliśmy organizatorami Gminnych ISM w tenisie stołowym drużynowo. Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Konrad Przygoda, Kamil Górka i Joachim Jeż zajęła I miejsce i awansowała do zawodów na szczeblu powiatowym. Drużyna dziewcząt - Natalia Malita i Gabriela Piątek - zajęła III miejsce.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce

29 listopada 2017r. w Strzyżowie  reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła II miejsce w powiatowych zawodach w koszykówce. Skład drużyny: Patryk Pytko, Konrad Przygoda, Radosław Kaźmierski, Wiktor Ciołkosz, Paweł Haligowski, Joachim Jeż, Kamil Górka, Arkadiusz Górka, Przemysław Pytko i Sebastian Marciniec.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnie

28 listopada 2017 r. nasza szkoła była organizatorem Gminnych ISM w tenisie stołowym indywidualnie. W kategorii dziewcząt II miejsce zajęła Natalia Malita, III miejsce Gabriela Piątek. Wśród chłopców było jeszcze lepiej – zwyciężył Konrad Przygoda, II miejsce zajął Kamil Górka, a III miejsce Joachim Jeż. Ponadto w zawodach startowali: Paulina Barlik, Justyna Piczak, Emilia Pytko, Jakub Noga i Jakub Kuliński.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce

Podczas gminnych zawodów w koszykówce, które odbyły się 22 listopada w Czudcu reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła I miejsce i awansowała do zawodów powiatowych (Patryk Pytko, Konrad Przygoda, Radosław Kaźmierski, Wiktor Ciołkosz, Paweł Haligowski, Joachim Jeż, Kamil Górka, Arkadiusz Górka, Przemysław Pytko i Sebastian Marciniec).

Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce (Natalia Malita, Gabriela Piątek, Gabriela Ożóg, Aleksandra Piekarz, Justyna Piczak, Karolina Musiałek, Paulina Barlik, Julia Warchoł, Wiktoria Górka, Klaudia Czarnik i Karolina Pytko).

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowo

Świetnie spisali się nasi szachiści podczas powiatowych zawodów w szachach drużynowo. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Aleksandra Piekarz, Katarzyna Pazdan, Wiktor Ciołkosz i Kamil Górka zajęła III miejsce. Zawody odbyły się 27 października w Niebylcu.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowo

Bardzo udany występ zaliczyła reprezentacja naszej szkoły podczas Gminnych IMS w szachach drużynowo. Aleksandra Piekarz, Katarzyna Pazdan, Wiktor Ciołkosz i Kamil Górka zajęli I miejsce i zakwalifikowali się do zawodów powiatowych. Brawo!

Zawody odbyły się 19 pażdziernika 2017 r. w Wyżnem.

Powiatowe IMS w drużynowych biegach przełajowych

12 października w Strzyżowie rywalizowali najlepsi biegacze przełajowi z wszystkich gmin powiatu strzyżowskiego (uczniowie kl. VII, II gimn. i III gimn.) w powiatowych drużynowych biegach przełajowych. W zawodach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły. Mimo dobrej postawy, nie udało się zakwalifikować do zawodów wyższego szczebla.

Skład drużyny dziewcząt: Justyna Piczak, Karolina Pytko, Jagoda Kęsy, Aleksandra Piekarz i Katarzyna Pazdan.

Skład drużyny chłopców: Patryk Pytko, Radosław Kaźmierski, Joachim Jeż, Przemysław Pytko i Paweł Haligowski.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych

4 października na stadionie przy naszej szkole odbyły się gminne zawody w biegach przełajowych. Nasi sportowcy w klasyfikacji drużynowej zajęli I miejsce w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Skład reprezentacji dziewcząt i zajęte miejsca: Klaudia Czarnik – II, Justyna Piczak – V, Karolina Pytko – VII, Katarzyna Pazdan – IX, Jagoda Kęsy – X, Aleksandra Piekarz – XIII.

Chłopcy: Konrad Przygoda – I, Patryk Pytko – II, Sebastian Kuśnierz – III, Radosław Kaźmierski – VII, Joachim Jeż – VIII, Paweł Haligowski – IX.

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

27 września w Rzeszowie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA, w których uczestniczyli uczniowie klas gimnazjalnych i kl. VII, po wcześniejszych eliminacjach powiatowych. Naszą szkołę reprezentowali Klaudia Czarnik i Patryk Pytko – obydwoje w skoku w dal. Znakomicie zaprezentował się Patryk, który zajął 10 miejsce z  wynikiem 5,25 m.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W Strzyżowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce indywidualnie. W zawodach uczestniczyli uczniowie klasy VII oraz II i III klas gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali: Klaudia Czarnik, Jagoda Kęsy, Karolina Pytko, Wiktoria Górka, Piotr Grochowski, Paweł Haligowski, Sebastian Kuśnierz, Karolina Musiałek, Gabriela Ożóg, Gabriela Piątek, Justyna Piczak, Aleksandra Piekarz, Przemysław Pytko, Kinga Stec, Joachim Jeż, Kazimierski Radosław, Katarzyna Pazdan, Konrad Przygoda i Patryk Pytko. Wszyscy nasi lekkoatleci zaprezentowali się znakomicie.

Najlepsze wyniki osiągnęli: Patryk Pytko – I miejsce w skoku w dal, sztafeta chłopców (S. Kuśnierz, R. Kazimierski, P. Pytko i K. Przygoda) 4x100 m – I miejsce i Radosław Kaźmierski – III miejsce w biegu na 100 m.