4.12.2018 r.
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowo
Drużyna naszych dziewcząt w składzie: Natalia Malita, Paulina Barlik i Justyna Piczak zajęła V miejsce podczas powiatowych zawodów w tenisie stołowym drużynowo. Zawody odbyły się w Gogołowie.

3.12.2018 r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnie
Natalia Malita wywalczyła II miejsce podczas gminnych zawodów w tenisie stołowym indywidualnie. Zawody odbyły się w naszej szkole. Oprócz Natalii w rozgrywkach wzięli udział: Paulina Barlik, Justyna Piczak, Gabriela Piątek, Klaudia Piczak, Jakub Noga, Patryk Noga, Bartosz Stec, Dawid Szypuła i Wiktor Iwan.

30.11.2018 r.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowo
Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Natalia Malita, Paulina Barlik i Justyna Piczak zajęła II miejsce i awansowała do zawodów powiatowych. Drużyna chłopców: Jakub Noga, Patryk Noga i Bartosz Stec zajęła V miejsce.
Brawo tenisiści.

GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

23 listopada drużyna naszych koszykarzy wywalczyła (podobnie jak dziewczęta dzień wcześniej) II miejsce podczas Gminnych ISM w koszykówce. Skład naszej reprezentacji: Paweł Haligowski, Przemysław Pytko, Patryk Noga, Sebastian Kuśnierz, Wiktor Iwan, Mateusz Złotek, Jakub Noga, Bartosz Stec, Kacper Marciniec, Dawid Szypuła, Sebastian Marciniec, Paweł Półchłopek.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt.
Brawo nasze koszykarki
22 listopada w Czudcu zespół naszych dziewcząt wywalczył II miejsce podczas IMS w koszykówce. Skład drużyny: Gabriela Piątek, Aleksandra Piekarz, Justyna Piczak, Klaudia Czarnik, Sylwia Barańska, Karolina Pytko, Natalia Malita, Karolina Musiałek, Paulina Barlik, Wiktoria Górka, Julia Warchoł, Julia Nieroda.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych
4 października nasza szkoła była organizatorem i gospodarzem gminnych zawodów w drużynowych biegach przełajowych. W klasyfikacji drużynowej dziewczęta kl. III G i VIII uplasowały się na III miejscu. Chłopcy kl. VII, VIII iIII G zajęli I miejsce i awansowali do zawodów Powiatowych.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych
1 października w Strzyżowie odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych. Nasza drużyna zajęła V miejsce. Skład drużyny: Paweł Haligowski, Wiktor Iwan, Sebastian Kuśnierz, Kacper Marciniec, Sebastian Marciniec, Patryk Noga, Paweł Półchłopek, Przemysław Pytko, Bartosz Stec i Kamil Wałach.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA

Liczna grupa naszych sportowców wystartowała 21 października w powiatowych zawodach w LA. Medale wywalczyli: Karolina Musiałek (II miejsce w rzucie oszczepem, Gabriela Ożóg (III miejsce w rzucie oszczepem) i Paweł Haligowski (II miejsce w pchnięciu kulą). Ponadto w Igrzyskach uczestniczyli: Sylwia Barańska, Martyna Ciosek, Klaudia Czarnik, Wiktoria Górka, Natalia Malita, Gabriela Piątek, Justyna Piczak, Ola Piekarz, Karolina Pytko, Piotrek Grochowski, Wiktor Iwan, Michał Kocurek, Sebastian Kuśnierz, Patryk Noga, Kacper Pazdan i Przemek Pytko. Brawo dla wszystkich.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA
Znakomity występ naszych uczniów podczas gminnych indywidualnych zawodów LA. Aż 19 naszych sportowców zakwalifikowało się do zawodów powiatowych. Brawo dla wszystkich. Zawody odbyły się na obiektach naszej szkoły 18.10.2018 r.