Wyjazd do Zagrody Edukacyjnej Ranczo W dniu 16.09.2019 uczniowie kl.I-III w Zagrodzie Edukacyjnej Ranczo w Pstrągowej uczestniczyli w lekcji edukacyjnej: " Poznajemy zwierzęta żyjące w środowisku naturalnym", poznawali tajniki otaczającej nas przyrody. Doskonalili sprawność fizyczna pokonując przeszkody w parku linowym "Małpi Gaj" i w terenie.

12 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Narodowym Czytaniu. W tym roku czytaliśmy nowele polskie. W Bibliotece Publicznej w Pstrągowej pod czujnym okiem pani Ani oraz wychowawców dzieci czytały fragmenty " Dymu"i " Katarynki".Klasa VI przeczytała nowelę "Sachem". Swoją obecnością zaszczyciła nas pani dyrektor Natasza Kula, która przeczytała fragment noweli" Dym".

W dniu 06.09.2019r. uczniowie kl. II i III uczestniczyli w zajęciach w Publicznej Bibliotece w Pstrągowej na których podsumowano akcje- Moje wakacje z książka.