Dzień Praw Człowieka jest to święto obchodzone corocznie 10 grudnia. Zostało ono ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w rocznicę podpisania Powszechnej deklaracji praw człowieka w 1948 roku.

25 listopada - Dzień Pluszowego Misia

21 listopada ogólnopolski dzień życzliwości w tym roku został zorganizowany online przez wszystkich uczniów naszej szkoły w dość ciekawy sposób.

20 listopada - Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF

10.11.2020 PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA MŁODSZEGO I STARSZAKA

Narodowa Święto Niepodległości to święto państwowe obchodzone corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku, po 123 latach zaborów. W tym dniu, na każdym domu w Polsce powinny łopotać biało-czerwone flagi.

11 listopada się zbliża. Patriotycznie na zajęciach świetlicowych oraz edukacji wczesnoszkolnej (matematycznej i informatycznej)

5 listopada - Dzień Postaci z Bajek

Lekcje języka polskiego=kreatywnie i z wykorzystaniem narzędzi krytycznego myślenia

Październik - wspólne czytanie.

Wędrówki klasy 7

Dzień głośnego czytania

02.10.2020r. X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach.

Akcja „SPRZĄTANIE ŚWIATA 2020 r.”
Po raz 27 pod hasłem „Rezygnuję, Redukuję, Segreguję” rusza tegoroczna akcja Sprzątania Świata 2020 r. Również nasi uczniowie z klasy VIII uczestniczyli w tej akcji. Wysprzątaliśmy teren powyżej szkoły - wzdłuż starej drogi w kierunku Pyrówek. Zebraliśmy trzy worki śmieci, które załadowaliśmy na auto Ekosystemu.

W dniu 23.09.2020 uczniowie klasy III uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w winnicy Notabene w Pstrągowej. W malowniczych warunkach poznawali gatunki winorośli oraz warunki pracy winnicy.

O! ci młodzi ludzie, Odchodzą od nas i wołają głośno: Idziemy szukać szczęścia. Więc my, starce, Cośmy przebiegli po tej biednej ziemi, A nigdy szczęścia w życiu nie spotkali; Możeśmy tylko szukać nie umieli... "Balladyna"- narodowe czytanie

Dzięki inicjatywie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Pierwszej Damy teraz wszyscy mogą z łatwością posadzić własne drzewo. My również przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji #sadziMY.

11.09.2020r.
Pasowanie pierwszoklasistów na ucznia

01.09.2020r.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.