Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Dnia 4 września 2023 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda. Tradycją naszej szkoły jest rozpoczynanie istotnych wydarzeń od udziału we mszy świętej. Tak było i tym razem. W kościele pod wezwaniem św. Józefa Robotnika wysłuchaliśmy rozważań księdza proboszcza Józefa Pańczuka, który zwracał uwagę, jak ważne jest, aby w tym czasie, który jest  przed nami mieć otwarte oczy, uszy i serca.

Następnie przeszliśmy na dziedziniec szkolny i właśnie tu Pani Dyrektor Edyta Englot – Rybka powitała wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli. Szczególnie ciepło i gromkimi brawami powitani zostali pierwszoklasiści.

Pani Dyrektor przedstawiła również nowych nauczycieli. Są to:

Pani Aneta Turczyn – nauczyciel biologii i wychowawca świetlicy,

Pani Aleksandra Czech – nauczyciel języka angielskiego i wychowawca świetlicy,

Pani Zofia Płatek – wychowanie do życia w rodzinie oraz

Pani Małgorzata Wójcik– psycholog.

Pani Dyrektor dziękując Rodzicom za wsparcie, poinformowała, że obiady będą gotowane w nowo wyremontowanej kuchni, a dzieci zyskały nowy plac zabaw.

Oczywiście były życzenia dla uczniów, aby ten nowy rok szkolny był wspaniałym, wartościowym czasem.

Podobne wpisy