DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

„Nauczyciel prowadzi za rękę, otwiera umysł, dotyka serca” – takie słowa były mottem uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W akademii zaprezentowali się uczniowie klas IV, V i VI  w następujących scenach:

„Wynalazki”, „Szkolna rzeczywistość”, „Akrobacje”. Uczniowie klasy VI  nagrali krótki filmik o szkole. Na końcu wszyscy zaśpiewali piosenkę „Tam słońce, gdzie Ty”.  Dzieci kolejny raz popisały się swoimi talentami aktorskimi.

W drugiej części akademii głos zabrała Pani Dyrektor Edyta Englot – Rybka, która złożyła życzenia pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym naszej szkoły i podziękowała za trud i poświęcenie, jakie każdy wkłada w wykonywaną codziennie pracę. W tym dniu zostały również wręczone nagrody dyrektora dla pracowników szkoły.

Do życzeń przyłączyli się przedstawiciele Rady Rodziców naszej szkoły na czele z jej przewodniczącą,  Panią Magdalena Wiater oraz przedstawiciele samorządu uczniowskiego.

Na koniec spotkania został ogłoszony werdykt w konkursie na najpiękniejszą laurkę dla wychowawcy. Zwyciężyły klasy I i VI, którym gratulujemy!