Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

W dniu 1 lutego odbyło się uroczyste spotkanie dzieci z naszego przedszkola z 💕Babciami💕 i 💕Dziadziami 💕 z okazji ich święta. Dzień ten, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadziów pełen był radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego dziecka, Dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta? Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci ze wszystkich grup przygotowały dla nich wyjątkowy program artystyczny: recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły wyrażając w ten sposób swoją miłość💕 i wdzięczność 💕za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich ukochanych Dziadków laurkę i drobny upominek🌹🎁. Kochanym Babciom ❤i drogim Dziadziom❤ jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil, długiego życia i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *