Dzień Ziemi

24 kwietnia, cała nasza społeczność szkolna wspólnie obchodziła Dzień Ziemi. Rozpoczęliśmy prezentacją o naszej planecie i programem artystycznym, które zostały przygotowane przez uczniów klasy 8 pod okiem wychowawczyni – pani Grażyny Frings. Sporo emocji wywołał quiz o naszej planecie i kwestiach ekologicznych; tutaj , jako prowadzący świetnie sprawdził się Kacper 🙂. Klasa 8 to w ogóle super ekipa. Mając na uwadze potrzebę wyrażania swojego zdania i w trosce o środowisko naturalne każda klasa zaprezentowała przygotowany przez siebie wcześniej plakat lub baner ; tak wyposażeni ruszyliśmy wokół stadionu na happenning dla Ziemi skandując pro-ekologiczne i ,,pro-ziemskie” hasła. To było ważne wydarzenie.