PIKNIK RODZINNY

16 czerwca na terenie naszej szkoły odbył się Piknik Rodzinny. Jego organizatorami była nasza Pani Dyrektor Edyta Rybka oraz Rada Rodziców w Pstrągowej.
Patronat nad Piknikiem objął Starosta Strzyżowski Pan Robert Godek oraz Wójt Gminy Czudec Andrzej Ślipski .
Nasz Piknik rozpoczął się występami dzieci z naszego przedszkola i uczniów z naszej szkoły. Uczniowie i przedszkolaki pięknie zaprezentowali się przed swoimi rodzicami z okazji Ich Święta. Bardzo dziękujemy wychowawcom za przygotowanie uczniów i przedszkolaków oraz pokazanie tak pięknych odsłon dzieci. Nie zabrakło tańców, śpiewów, pięknych wierszy i życzeń oraz pokazów sztuk walk @UKS Diament Pstrągowa. dla naszych rodziców.
Spotkanie piknikowe było doskonałą okazją do złożenia serdecznych podziękowań tym Rodzicom, którzy chętnie angażują się w życie szkoły i przedszkola.
Podczas Pikniku nastąpiło także uroczyste rozdanie nagród z Międzyszkolnego Konkursu pt. „Laurka dla mamy i taty”. Konkurs był objęty patronatem Wójta Gminy Czudec Andrzeja Ślipskiego, Gminnej Biblioteki Publicznej z filią w Pstrągowej oraz Rady Rodziców Zespołu Szkół w Pstrągowej.
Te chwile na długo zostaną w naszej pamięci.

Na podsumowanie naszego pikniku, OGROMNE podziękowania należą się naszej Radzie Rodziców na czele z przewodniczącą Magdaleną Wiater, Trójkom Klasowym i chętnym Rodzicom, którzy włożyli ogrom pracy i poświęcili swój czas na przygotowanie tego wspaniałego pikniku, a w trakcie jego trwania obstawiali stoiska i zapewniali atrakcje. Należy również BARDZO docenić takie osoby, jak: naszych niektórych Uczniów, Mamusie, Tatusiów, Siostry czy Ciocie, którzy bezinteresownie, z własnej woli brali udział w przygotowaniach, a także w pracach w trakcie trwania pikniku i po jego zakończeniu. WIELKIE BRAWA, JESTEŚCIE WSPANIALI !!!!

Wielkie podziękowania należą się również naszej Pani dyrektor Edycie Englot-Rybce, gospodarzowi naszego spotkania, za pomoc w organizacji pikniku, koordynację pracami, dobre słowo i wspieranie nas. DZIĘKUJEMY.

Podziękowania ślemy również w stronę naszych znakomitych prowadzących: Pani Moniki Książek – naszej nauczycielki, Pana Szymona Steca – naszego nauczyciela i Pana Marka Grzesika- znanego i lubianego dziennikarza sportowego.

Ostatnie podziękowanie kierujemy w stronę DJ Witka, który umilał nam czas znanymi przebojami oraz zapewnił nagłośnienie.

Organizatorzy naszego pikniku z pewnością nie byli by w stanie zapewnić wszystkim dzieciom tyle darmowych atrakcji, gdyby nie nasi SPONSORZY. A byli to: LS TECH , RANCZO STODOŁA , GAMIKS, SIEDLISKO JANCZAR, MARMAX, ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY KAZIMIERZ KMIECIK, USŁUGI CIESIELSKO-DEKARSKIE STANEK, TARTAK PIOTR ZŁOTEK, LISBUD, ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO LEŚNIAK, ZAKŁAD MASARSKO-WĘDLINIARSKI CZESŁAW FIOŁEK, PASSA, LEŚNA OSTOJA.

Wszystkim BARDZO DZIĘKUJEMY. Dzięki Waszej hojności wszystkie dzieci mogły dostać zestaw bezpłatnych talonów do wykorzystania w trakcie pikniku. Rozdano 300 zestawów bezpłatnych talonów, a więc 300 dzieci zostało uszczęśliwionych przez naszych SPONSORÓW. WIELKIE BRAWA

Mamy nadzieję, że…..Do zobaczenia za rok!